O mně

Kosmetický salon je realizován v příjemném a moderním prostředí. Zařízení salonu je velmi moderní, ale s maximálním citem pro pohodlí a příjemný pocit z každého kosmetického sezení.

 

Každé z mých klientek se dostane maximální a profesionální péče u všech nabízených služeb, za velmi příjemné ceny. Komu by se nelíbilo alespoň jednou měsíčně hodinku odpočívat a nechat o sebe pečovat?

Vítáni jsou všichni všech věkových kategorií, kteří pro svou pleť chtějí něco udělat. Počítám i s mladými, které trápí problémy s pletí – včasná, šetrná a účinná péče je správnou cestou ke zdravé a krásné pleti.

Dnes již není kosmetické ošetření zbytečným luxusem, svěřit se do péče odborníků je spojením příjemného s užitečným. Klient je zároveň milým hostem, o kterého se starám tak, aby se ke mně vždy rád vracel a ještě mne s klidným svědomím mohl doporučovat dále.

 

Kosmetické ošetření u mě trvá asi hodinu a půl. Součástí základního ošetření je úprava obočí, peeling (podle druhu pleti), hloubkové čištění pleti,  je-li zapotřebí, které provádí ultrazvukovou špachtlí (toto čištění je šetrné, nikdo neodejde s pohmožděnou pletí!),  následuje relaxační masáž obličeje a dekoltu, nakonec maska podle typu pleti a jejího aktuálního stavu.

V salonu používám kosmetiku Alissa Beauté, která se vyrábí z těch nejlepších surovin s použitím nejmodernějších technologických postupů.

 

Kosmetika Alissa Beauté se nabízí v ucelené řadě pro všechny typy pleti a druhy péče o ni.

Věřím, že se v mém salonu budete cítit příjemně, protože mým cílem je Vaše spokojenost. Těším se na Vás.

 

 

Provozní doba

PONDĚLÍ - PÁTEK   8:00-18:00

SOBOTA dle domluvy